Publikováno 10. 5. 2023

Živě: Boj o parkurové tituly. Sledujte mistrovství ČR 2021 v Olomouci

Olomoucké Equine Sport Centrum hostí od 15. do 18. července mistrovství České republiky v parkurovém skákání. EquiTV.cz ve spolupráci s pořadateli a Českou jezdeckou federací připravila on-line přenosy ze všech čtyř soutěžních dnů.


Ve čtvrtek 15. července si můžete live stream zapnout od 14:00 hodin. V první půlhodině vám nabídneme úvodní video rozhovory a od 14:30 se můžete těšit na první kola kategorií U25 a jednotlivců. 


V pátek, v sobotu a v neděli živé přenosy poběží od časných ranních hodin. Dění na kolbišti můžete sledovat vždy již 15 minut před startem soutěžního programu. V přestávkách mezi soutěžemi bude režie divákům nabízet sérii video rozhovorů s úspěšnými jezdci, ale i dalšími účastníky či funkcionáři. 


ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM


Pokud vám některá část programu unikne, tak můžete využít funkci zpětného přehrávání. Záznamy jednotlivých soutěží a rozhovory budou průběžně publikovány i na YouTube EquiTV.cz, můžete je sledovat tedy i samostatně. 


Sledovat můžete také další aktuální zpravodajství z průběhu šampionátu na webech www.escolomouc.cz/mcr.php a www.jezdci.cz, příp. na sociálních sítích, kde budou ke zhlédnutí i bohaté fotogalerie.


Foto: Kateřina Návojová


Partners

SPORT AUSPICES

This competition is organized with the financial support of the National Sports Agency.