Publikováno 10. 5. 2023

Lucii Strnadlové se při mistrovství ČR daří. Vyhrála poslední šanci

Sobotní program mistrovství České republiky v parkurovém skákání uzavřela tzv. „poslední šance“. Ve dvoufázovém skákání na výškách 130/135 centimetrů podala nejlepší výkon Lucie Strnadlová s Dicapriem Z.


Vítězkou sobotní „poslední šance“ při parkurovém mistrovství České republiky v Equine Sport Centru Olomouc se stala Lucie Strnadlová s Dicapriem Z. Na parkuru nechybovala a dokončila druhou fázi v čase 44,80 vteřiny. 


Nejvíce se k jejímu výkonu přiblížil Zdeněk Hruška, který s Giovanym potřeboval k překonání druhé fáze 46,38 vteřiny. Elitní trio uzavřela Tereza Veselá s Keminko „N“. Jejich čas se zastavil na hodnotě 48,23.


V neděli vyvrcholí národní šampionát celkem třemi finálovými soutěžemi. Zahajovat budou družstva v 9:00 hodin, kdy se představí deset nejlepších celků v druhém kole. Třetí kolo žen by mělo odstartovat ve 12:00 hodin a finále tříkolového klání pro jednotlivce je naplánováno od 14:30 hodin. 


Veškeré informace o průběhu mistrovství ČR v parkurovém skákání najdete na stránkách Equine Sport Centra Olomouc (https://escolomouc.cz/mcr.php). On-line přenos všech soutěží je možné sledovat prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz (https://www.equitv.cz/zive/zive-boj-o-parkurove-tituly-sledujte-mistrovstvi-cr-2021-v-olomouci.html). Detailní rozpis, program a výsledkový servis jsou v JIS ČJF pod adresou: https://www.jezdectvi.org/zavody/210715H1.

 

Foto: Kateřina Návojová

Zdroj: tiskový servis ESC Olomouc


Partners

SPORT AUSPICES

This competition is organized with the financial support of the National Sports Agency.