Publikováno 10. 5. 2023

Losování pořadí družstev skokového MČR v Olomouci a úprava programu

Ve čtvrtek vpodvečer vylosovali zástupci ekip pořadí týmů do dvoukolové soutěže při parkurovém mistrovství České republiky 2021 v Olomouci. Na startu se tentokrát sejde celkem patnáct celků, přičemž s neoblíbenou jedničkou odstartují Severní Čechy 1.


Z patnácti týmů budou mít při parkurovém mistrovství České republiky v Olomouci dvojí zastoupení na startu Středočeši, Plzeňští, Severomoravští, Východočeši a Jihočeši. Kompletní startovní pozice týmů je na úvodní fotografii tohoto článku. 


Titul budou obhajovat jihomoravští jezdci, kteří však nastoupí v jiném složení oproti loňskému šampionátu v Martinicích. Ti mají startovní číslo osm. 


Týmová soutěž bude mít na programu první kolo v pátek od 14:00 hodin. Předcházet jí bude první kolo žen a druhé kolo kategorie U25. Druhý závodní den bude zahájen v 9:00 hodin.

 

Veškeré informace o průběhu mistrovství ČR v parkurovém skákání najdete na stránkách Equine Sport Centra Olomouc (https://escolomouc.cz/mcr.php). On-line přenos všech soutěží je možné sledovat prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz (https://www.equitv.cz/zive/zive-boj-o-parkurove-tituly-sledujte-mistrovstvi-cr-2021-v-olomouci.html). Detailní rozpis, program a výsledkový servis jsou v JIS ČJF pod adresou: https://www.jezdectvi.org/zavody/210715H1. 

 

Foto: Kateřina Návojová

Zdroj: tiskový servis ESC Olomouc

 


Partners

SPORT AUSPICES

This competition is organized with the financial support of the National Sports Agency.