Publikováno 10. 5. 2023

5. ročník CSI3*-W je za námi

Již popáté se v areálu Equine Sport Centra konaly ve dnech 21. až 24. června mezinárodní parkurové závody J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Součástí této prestižní akce byly také parkury pro juniory v rámci CSIJ, mladé jezdce v CSIU25 a pro mladé koně při CSIYH. Olomouckým kolbištěm procválalo během čtyř dnů bezmála tři sta koní. Absolutním vrcholem byla nedělní Grand Prix s překážkami do 160 cm. V napínavém finále si pro vítězství dojela Němka Jörne Sprehe na hřebci Stakki´s Jumper a hlavní soutěž mítinku tak v Olomouci vyhrála už podruhé v kariéře. K velké radosti českých fanoušků skončil na druhém místě Marek Klus s Carisonem a třetí dojel Ondřej Zvára v sedle Quimera M.