Publikováno 26. 5. 2024

CDI Olomouc 2024 vrcholí: Ryan Torkkeli ovládl nedělní Grand Prix Special

Nedělním vrcholem z hlediska náročnosti soutěží byla při CDI v Olomouci úloha FEI Grand Prix Special, jejímž vítězem se stal Kanaďan Ryan Torkkeli, jenž na valachovi Sternenwanderer obdržel za svůj výkon 67,085 %.

Druhá skončila Shruti Vora z Indie. Ta startovala na valachovi Magnanimous, s nímž získala od rozhodčích 66,192 %. Přítomné diváky i jezdce pobavila při slavnostním dekorování, na které dorazila bez svého koně, ale přesto absolvovala i čestné kolo.

Třetí příčka patřila Polce Aleksandře Poplawské v sedle valacha Copernico. Její skóre bylo výrazně nižší, konkrétně 60,511 %.

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM. Živý přenos můžete sledovat na webu ESC Olomouc, EquiTV.cz, ČT Sport Plus a ClipMyHorse.TV.